Matura 2016. Matematyka. Ćwiczenia dla zakresu podstawowego

Powtórka przed maturą 2016! Wydanie zgodne z aktualną podstawą programową
Doskonale rozumiemy, że „Nowa matura”, czyli matura zgodna z nową podstawą programową, jak wszystko co jeszcze nieznane, wprowadzające zmiany, budzi lęk i rozmaite obawy. Uczniu! Nie obawiaj się, pamiętaj, że tylko strach ma wielkie oczy, wyolbrzymia zwykłe wątpliwości – i że dosyć łatwo jest z nim się uporać, poznając to, z czym masz się zmierzyć. Książka Powtórka przed maturą – zeszyt ćwiczeń skutecznie będzie Cię wspierać w przygotowaniach do matury, a to będzie gwarancją poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie w czasie egzaminu! Razem z Autorką przyjęliśmy formę zeszytu ćwiczeń aby ułatwić pracę i pomóc w osiągnięciu sukcesu.
Przyjęta forma zeszytu ćwiczeń nawiązuje do znanej już wcześniej i życzliwie przyjętej Powtórki przed maturą. Ćwiczenia z matematyki. Książka uwzględnia wymagania nowej podstawy programowej i dzięki swojej konstrukcji dobrze przygotowuje do nowej formy egzaminu. Na końcu zamieszczone są trzy autorskie arkusze maturalne, które skutecznie pomogą w weryfikacji wiedzy.
Rozwiązania zadań, odpowiedzi na postawione pytania i wskazówki są umieszczone na końcu zbioru.

Wydawca: NOWIK
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 204
Wymiary: 20.5×29 cm
EAN: 9788362687831
Data wydania: 04-04-2016
Kategorie: podręczniki > liceum > materiały pomocnicze do matury

Cena w sklepie: 25.92 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl