Marketing społecznościowy

Wejdź na Facebooka. Twoi klienci już tam są!
Ludzie korzystają z internetu nie tylko w pracy i domu. Dziś robią to wszędzie i o każdej porze – leżąc w łóżku, odpisują na e-maile; siedząc na ławce w parku, przeglądają repertuar kin; podróżując pociągiem, sprawdzają, co nowego na Facebooku; robiąc zakupy, porównują ceny towarów w innych sklepach. Szybki rozwój internetu sprawia, że codziennie jesteśmy zasypywani setkami informacji, przez co czasem trudno znaleźć tę, której właśnie szukamy. To dlatego coraz mniejszą moc mają tradycyjne media oraz klasyczne formy przekazu.
Twoje działania marketingowe i PR-owe powinny rozwijać się w stronę, w którą ewoluują media, a gorącym tematem na dziś są serwisy społecznościowe. Marketerzy dostrzegają ogromny potencjał tego typu narzędzi, stopniowo przenosząc siły i środki do nowego wirtualnego świata, gdzie treści kreowane są przez samych użytkowników. Jest o co walczyć, bo działania reklamowe i PR-owe w portalach społecznościowych są tańsze niż w tradycyjnych środkach przekazu. Właściwie poprowadzone będą także skuteczniejsze niż reklama w gazetach, radiu i telewizji. Trzeba tylko wiedzieć, JAK TO ZROBIĆ!

Skorzystaj z możliwości integracji swoich stron z serwisami społecznościowymi.
Ucz się na cudzych błędach – przeczytaj o spektakularnych porażkach i sukcesach marketerów w social media.
Poznaj tajniki marketingu wirusowego, szeptanego oraz marketingu rekomendacji.
Zrób dokładny przegląd portali towarzyskich, multimedialnych i biznesowych pod kątem przydatności reklamowej.
Sprawdź, jak dzielić się swoją wiedzą i kreować wizerunek eksperta.

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Wymiary: 14 x 20,8 cm
EAN: 9788324628407
Data wydania: 01-04-2011
Kategorie: informatyka > Biznes IT > Marketing

Cena w sklepie: 32.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl