Magia Bożego Narodzenia

Stephanie Marshall, kierowniczka sklepu z akcesoriami dla narciarzy, nie może się doczekać świątecznej premii, ale jej szef snuje własne plany.
Meredith Ghirlandaio z trudem nadąża z realizacją kolejnych zadań na świątecznej liście, a tymczasem los stawia na jej drodze następne przeszkody.
Tara Lane jest gotowa zrobić wszystko, byle tylko uniknąć kolejnych koszmarnych świąt w rodzinnym gronie – choćby nawet polecieć na Maui.
Josie Sullivan jest bardzo dumna ze swojej córki, którą wychowała sama. Niedługo dowie się, ile świątecznej magii może się kryć w jednym dobrym uczynku…
Opowieści o tęsknocie za rodziną, miłością, o braniu i dawaniu, słowem – o tym wszystkim, co składa się na zwykłą i niezwykłą magię Świąt Bożego Narodzenia. Cztery opowiadania czterech różnych autorek łączy temat przewodni – najpiękniejsze Święta w roku stają się pretekstem do poszukiwania tego, co w życiu najwspanialsze… i prawdziwie magiczne.

Wydawca: Bellona
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 510
Wymiary: 14.5×20.5 cm
EAN: 9788311135338
Data wydania: 04-01-2016
Kategorie: proza > proza obca > opowiadania

Cena w sklepie: 29.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl