Magazyn literacko-kryminalny Pocisk Nr 3 (3) Kwiecień 2016

„Pocisk” magazyn literacko-kryminalny jest interesującą propozycją dla amatorów dobrej literatury kryminalnej oraz wielbicieli kryminalistyki.

Gabriela Jatkowska, redaktor naczelna miesięcznika, zaprosiła do współpracy wybitnych ekspertów, wśród nich znajdą się biegli sądowi, adwokat, profiler kryminalny i reporterzy, którzy podchodzą do zbrodni w indywidualny sposób. Chłodny, perfekcyjny i profesjonalny
„Taki właśnie jest POCISK. Kryminalny – skomponowany z najlepszych komponentów, czyli ekspertów, dla których zbrodnia jest częścią codziennej pracy. I literacki, bo każda bajka potrzebuje drania – jak powiedział Moriarty do Sherlocka Holmesa. POCISK scali te dwa filary: literacki i kryminalny, fundując nam wędrówkę po najmroczniejszych zakamarkach ludzkiej duszy” – pisze we wstępniaku premierowego numeru Gabriela Jatkowska.

Czy „Bestie” mają wspólny mianownik? Na łamach czwartego numeru „Pocisku” Łukasz Wroński przybliżył sylwetkę Eda Geina, który łudzącą przypominał seryjnego mordercę z „Milczenia Owiec”. Gabriela Jatkowska napisała o Jonaszu S., który działał podobnie do głośnego przypadku Kajetana S. Magda Omilianowicz spotkała się z Pękalskim i zdradza nam kulisy powstania o nim książki, a Remigiusz Mróz swoim perfekcyjnym piórem zaprowadzi nas aż na Podhale. W tym numerze analizujemy zło pod wieloma postaciami. Która z nich jest najbardziej przerażająca?

Wydawca: Skarpa Warszawska
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 84
Wymiary: 19.5×29 cm
EAN: 9781324506782
Data wydania: 18-05-2016
Kategorie: prasa

Cena w sklepie:

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl