Magazyn literacko-kryminalny Pocisk Nr 1 (1) Luty 2016

„Pocisk” magazyn literacko-kryminalny jest propozycją dla amatorów dobrej literatury kryminalnej oraz wielbicieli kryminalistyki.
Gabriela Jatkowska – red. naczelna miesięcznika zaprosiła do współpracy wybitnych ekspertów, wśród których znajdą się biegli sądowi, adwokat, profiler kryminalny i reporterzy, którzy podejdą do zbrodni w swój indywidualny sposób. Chłodny, perfekcyjny i profesjonalny. Łukasz Orbitowski – szef działu literackiego, co miesiąc będzie podgrzewał atmosferę kryminalnymi opowiadaniami, których autorów widzimy na co dzień na listach bestsellerów w księgarniach.
„Taki właśnie jest „Pocisk”. Kryminalny – skomponowany z najlepszych elementów, czyli ekspertów, dla których zbrodnia jest częścią ich codziennej pracy. I literacki, bo każda bajka potrzebuje drania – jak powiedział Moriarty do Sherlocka Holmesa. „Pocisk” scali te dwa filary, literacki i kryminalny, fundując nam wędrówkę po najmroczniejszych zakamarkach ludzkiej duszy” – pisze we wstępniaku premierowego numeru Gabriela Jatkowska.

Wydawca: Skarpa Warszawska
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 84
Wymiary: 19.5×29 cm
EAN: 9772084422306
Data wydania: 19-02-2016
Kategorie: prasa

Cena w sklepie:

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl