Mac OS X Tiger. Ćwiczenia praktyczne

Poznaj system operacyjny komputerów Macintosh
Poznaj interfejs użytkownika
Znajdź pliki i foldery
Skorzystaj z internetu
Komputery Macintosh od początku wzbudzały zainteresowanie i sensację. Firma Apple niejednokrotnie wyznaczała nowe kierunki rozwoju w branży komputerów osobistych, przedstawiając rozwiązania powielane później mniej lub bardziej dyskretnie przez inne firmy. System operacyjny Mac OS X Tiger to kolejny rewolucyjny produkt firmy Apple. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i wyjątkowo efektowny interfejs użytkownika, ogromne możliwości multimedialne, przydatne narzędzia systemowe, gotowość do pracy z internetem i legendarna już stabilność to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że praca z Mac OS X jest przyjemnością.
Dzięki książce "Mac OS X Tiger. Ćwiczenia" poznasz podstawy korzystania z tego niesamowitego systemu operacyjnego. Dowiesz się, jak nazywają się jego poszczególne elementy i jak z nich korzystać. Nauczysz się wykorzystywać Findera — jedną z kluczowych aplikacji w systemie Mac OS X, konfigurować Doka, wyszukiwać pliki na dysku oraz nagrywać płyty CD i DVD. Wykorzystasz przeglądarkę Safari do przeglądania witryn WWW.
Elementy interfejsu użytkownika
Korzystanie z myszy i klawiatury
Praca z Finderem
Zarządzanie plikami i teczkami
Przenoszenie plików do Kosza
Uruchamianie programów z poziomu Doka
Konfigurowanie Doka
Korzystanie z WWW
Zaprzyjaźnij się z Tygrysem.
Pobierz dodatkowe rozdziały do książki (pliki PDF):"Wyszukiwanie danych w systemie" oraz "Korzystanie z programu Mail"

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 184
Wymiary: 148 x 210
Waga: 232
EAN: 9788324607822
Data wydania: 03-01-2007
Kategorie: informatyka > Systemy operacyjne > Mac OS

Cena w sklepie: 17.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl