Mac OS X Leopard PL. Leksykon kieszonkowy

Jak wykorzystać narzędzia dostępne w MacOS X?
Co nowego znajdziesz w najnowszej wersji Leopard?
Jak zapewnić bezpieczeństwo w MacOS X?

Windows jest niezaprzeczalnie najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie. Pytanie brzmi, czy najlepszym? A może najlepszy jest Linux, a może jednak MacOS X? Na to pytanie nie ma, nie było i nie będzie jednej odpowiedzi. Wszystkie te systemy mają zarówno swoich fanatycznych zwolenników, jak i zaciekłych przeciwników. Jedno jest pewne, to właśnie MacOS X jest źródłem wszystkich innowacyjnych rozwiązań w interfejsie użytkownika. To właśnie on słynie ze swojej intuicyjności, stabilności i wydajności. To właśnie MacOS X jest uznawany za najlepszy system dla grafików, projektantów i artystów. To właśnie on stanowi jedno z najlepszych alternatywnych rozwiązań dla domu i biura. Tym faktom nie można zaprzeczyć!
Jeżeli znasz już ten system operacyjny, ta książka będzie dla Ciebie świetnym leksykonem, pomagającym uporządkować wiedzę na temat MacOS X. Zyskasz możliwość zapoznania się z funkcjami dostępnymi w najnowszej wersji tego systemu, noszącej nazwę Leopard. Jeżeli zaś chcesz dopiero poznać ten system, nie mogłeś lepiej trafić. Dzięki temu podręcznikowi szybko zapoznasz się z filozofią systemu, zasadą działania jego interfejsu oraz jego możliwościami. Książka "MacOS X Leopard PL. Leksykon kieszonkowy" przedstawia obowiązujące zasady bezpieczeństwa, sposób konfiguracji systemu oraz dostępne w nim narzędzia. Sprawi ona, że zechcesz usiąść do klawiatury i wykorzystać możliwości drzemiące w MacOS X Leopard!

Nowości w systemie MacOS X Leopard
Bezpieczeństwo w systemie MacOS X
Wykorzystanie interfejsu użytkownika
Narzędzia Finder, Exposé, Washboard
Konfiguracja sieci bezprzewodowej
Zarządzanie czcionkami
Dostosowywanie działania systemu
Wykorzystanie możliwości BootCamp
Sposoby aktualizacji oprogramowania
Rozwiązywanie problemów w systemie MacOS X
Drukarki i drukowanie

Zmień system operacyjny na lepszy!

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 272
Wymiary: 11,5 x 17 cm
EAN: 9788324616169
Data wydania: 29-10-2008
Kategorie: informatyka > Systemy operacyjne > Mac OS

Cena w sklepie: 25.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl