Lan czyli Orchidea. Niemożliwe miłości, modowe wybiegi i sztuka życia

"Szalona miłość moich rodziców, polsko-wietnamskie korzenie, cesarskie koneksje, środowisko krakowskie, trzynaście lat tworzenia polskiej edycji „Elle”, a wszystko to na tle wyjątkowych wydarzeń i wielkich zmian w Polsce i na świecie.
Podobno mam w garści wszystkie składniki potrzebne do dobrej historii. W końcu zdecydowałam się ją opowiedzieć."
Marzena Wilkanowicz
Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż – z magicznego Krakowa poprzez wybrzeże wietnamskiej Rzeki Perfumowej, mediolański Fashion Week oraz najlepsze butiki i kawiarnie Paryża do góralskiego domu w Tatrach. Na kartach tej książki spotkacie Grzegorza Turnaua, Wojciecha Manna, Tadeusza Mazowieckiego i Karola Wojtyłę. Odwiedzicie pracownię Gosi Baczyńskiej, będziecie towarzyszyć Jolancie Kwaśniewskiej w jej pierwszej ważnej sesji zdjęciowej i dowiecie się, jak Marcin Tyszka namawiał profesora Geremka, aby uśmiechnął się do obiektywu. To niezwykła opowieść o karierze i cenie, którą trzeba za nią zapłacić. Marzena Wilkanowicz fascynuje i inspiruje do tego, aby podobnie jak ona odnaleźć swe miejsce na ziemi.

Wydawca: Znak
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 332
Wymiary: 15 x 21 cm
EAN: 9788324022762
Data wydania: 17-10-2012
Kategorie: biografie > biografie i autobiografie

Cena w sklepie: 15.96 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl