Kroniki dyplomatyczne

Młody Artur Vlaminck zostaje zatrudniony jako doradca odpowiedzialny za język komunikatów ministra spraw zagranicznych Francji. Szybko staje się jasne, że ma pisać przemówienia ministra. Pikanterii dodaje fakt, że stale musi szukać swojego miejsca pomiędzy gabinetami ludzi, którzy krążą po korytarzach Quai d’Orsay, a tu stres, ambicje i brudne sztuczki są na porządku dziennym.
Album oparty na doświadczeniach Abla Lanzacka, który był doradcą w ministerstwie, przedstawia zakulisowy obraz polityki i polityków – obraz pełen ciętego humoru i ludzkich słabostek w najczystszej postaci.
Polityka od kuchni ukazana zostaje jako niekłamana pasja, misja i autentyczne zaangażowanie, ale także jako rozpalająca wyobraźnię gra interpersonalna wymagająca ogromnej inteligencji i zdolności do zakulisowych rozgrywek.
Błyskotliwy scenariusz i nadzwyczajny zmysł obserwacji rysownika sprawiają, że komiks zasługuje na najwyższą uwagę. Wciągająca lektura.

Wydawca: timof i cisi wspólnicy
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 214
Wymiary: 21.5×29.5cm
EAN: 9788363963460
Data wydania: 21-10-2015
Kategorie: komiksy > komiksy dla dorosłych

Cena w sklepie: 103.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl