Krok po kroku z Trójką. Wrocław. Przewodnik (książka audio)

Kolejny audioprzewodnik w ramach cyklu „Krok po kroku z Trójką”. Tym razem dotyczyć będzie atrakcji Wrocławia – Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Seria prezentuje unikatowe „poważne przewodniki z przymrużeniem oka”.
Na wydawnictwo składać się będzie płyta CD wraz z opracowaniem graficznym i zdjęciami, które razem mają stanowić rodzaj mapy, pozwalającej na łatwe dotarcie do zaproponowanych przez „Trójkę” miejsc. Płyta zostanie przygotowana przez doświadczonych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia: Joannę Mielewczyk – Gaweł i Krystiana Hanke. W ramach projektu powstanie ponadgodzinne nagranie, obejmujące kilkadziesiąt miejsc, które warto zobaczyć we Wrocławiu. Opowiedzą o nich wrocławianie i osoby związane z miastem (w tym dziennikarze Trójki). Dodatkową atrakcją wydawnictwa będą ukryte zadania i zagadki na trasach, o której opowiada audioprzewodnik. Materiały dziennikarskie wzbogacone są muzyką i materiałami dźwiękowymi.

Nośnik:

Wydawca: Polskie Radio S.A.
Typ okładki: etui
Wymiary: 14×12.5cm
książka audio na CD
EAN: 5907812248017
Data wydania: 26-06-2015
Kategorie: audiobook > literatura faktu,
podróże > przewodniki > Europa > Polska

Cena w sklepie: 19.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl