Kosmos Warszawa. Opowiastki

Niniejsza książka jest 32 tomem serii wydawniczej „Mazowiecka Akademia Książki”, w ramach której publikowane są prace laureatów konkursu o tej samej nazwie, organizowanego od 2004 roku przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, od 2010 roku we współpracy z Agencją Wydawniczą Egros.
Głównym celem konkursu jest wspieranie i promowanie wartościowych publikacji o tematyce dotyczącej historii, tradycji i kultury Mazowsza – w tym Warszawy. W efekcie powstaje zbiór interesujących książek związanych z regionem mazowieckim. Laureaci konkursu otrzymują nagrody – „Mazowieckie Maki”.
„Kosmos Warszawa” jest miłą, bezpretensjonalną, pouczającą bez zbędnego dydaktyzmu książką dla dzieci w różnym wieku, a nawet dla dorosłych. Jej ogromną zaletą są połączone integralnie z tekstem ilustracje. Ta „opowiastka” łączy w sobie elementy baśniowe z wiedzą o współczesnym mieście, a także o jego historii.”
Iwona Smolka

Wydawca: Egros Agencja Wydawnicza
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 108
Wymiary: 20 x 29 cm
EAN: 9788363957124
Data wydania: 05-03-2014
Kategorie: dla dzieci > 4-8 lat

Cena w sklepie: 24.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl