Kapelusze doni Nicanory

Historia toczy się niespiesznie w małym południowoamerykańskim miasteczku Villa de la Virgen, położonym głęboko w puszczy. Nikt tam nie przyjeżdża, nikt stamtąd nie wyjeżdża – aż do dnia, w którym pojawia się zagadkowy Gringito. Osobą, która dzięki przybyszowi może najwięcej stracić jest dona Nicanora. Czy uda jej się spełnić marzenie o otwarciu sklepu z kapeluszami, czy też los przeznaczył dla niej coś zupełnie innego? A co z jej dawnym przyjacielem don Bosco i jego snami o spełnionej miłości?
Urocza, zabawna, pełna ciepła i magicznego realizmu opowieść dziejąca się w małym, odciętym od świata miasteczku w Ameryce Południowej, którego mieszkańcy żyją z dala od pośpiechu i zgiełku współczesności.
Kirstan Hawkins studiowała antropologię na Uniwersytecie Edynburskim. Pracowała w Afryce, Ameryce Łacińskiej i Azji,gdzie odbywała liczne podróże. "Kapelusze doni Nicanory" to jej debiut powieściowy.

Wydawca: Prószyński Media
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 272
Wymiary: 14,0 x 20,5 cm
EAN: 9788376484297
Data wydania: 27-07-2010
Kategorie: proza > proza obca > powieść

Cena w sklepie: 28.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl