Joomla! Ćwiczenia. Oficjalny podręcznik

Z systemu Joomla! korzystają obecnie miliony różnych stron internetowych. Łatwy w instalacji, przyjemny w administrowaniu oraz nieograniczony w możliwościach, dopasowuje się on do wszelkich wymagań, nawet tych wyjątkowych. Sprawdza się zarówno w roli serwisu firmowego czy portalu internetowego, jak i prostej strony domowej. Masz ochotę zaistnieć w sieci? A może masz ambicję stworzyć popularny serwis tematyczny?
W trakcie lektury książki "Joomla! Ćwiczenia. Oficjalny podręcznik" poznasz wszystkie aspekty pracy z tym systemem – krok po kroku. Rozpoczniesz od instalacji, konfiguracji i przygotowania środowiska pracy. Dowiesz się, jak tworzyć schemat treści, korzystać z szablonów oraz instalować dodatki. Wszystkiego nauczysz się podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń, opartych na studium przypadku i uzupełnionych przejrzystymi ilustracjami, objaśnieniami oraz analogiami. Dodatkowym atutem tej pozycji jest język – prosty i konkretny. Ponadto nie musisz wcześniej wcale znać systemu Joomla! ani wiedzieć czegokolwiek o tworzeniu stron internetowych i programowaniu. Dzięki temu podręcznikowi przygodę z Joomla! może zacząć każdy. Spróbuj już dziś!
Przekonaj się, jak łatwo:
zainstalować system Joomla!
dostosować go do swoich potrzeb
skorzystać z szablonów i dodatków
zbudować swoją własną witrynę!

Start z systemem Joomla! jeszcze nigdy nie był tak łatwy!

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 384
Wymiary: 17 x 23 cm
EAN: 9788324638222
Data wydania: 18-05-2012
Kategorie: informatyka > Webmasterstwo > CMS (Joomla!, Mambo… )

Cena w sklepie: 45.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl