Jak zachować zdrowie i młodość. Poradnik. 7 zasad szczęścia

Poradnik, który oddajemy do rąk czytelników przedstawia proste zasady żywieniowe, fizyczne i psychologiczne, które pozwalają osiągnąć i zachować dobre samopoczucie psychofizyczne. Łączy wiedzę z zakresu medycyny i psychologii, aby można było zmienić swój styl życia i sposób myślenia osiągając w ten sposób długie i pogodne życie.
Siedem zasad, które przedstawia nasz poradnik prowadzą nie tylko do właściwego sposobu odżywiania się, ale pozwalają osiągnąć wewnętrzną równowagę dzięki, której można żyć bez napięcia, stresu, lęku i bez strachu przed oceną ze strony innych osób. Proces rozwoju i ulepszania trwa całe życie, a niniejsza książka może być dobrym sposobem na dokonanie swego rodzaju przełomu.
Zalecamy kilkukrotne przeczytanie niniejszego poradnika, aby lepiej przyswoić sobie wszystkie zawarte w nim wiadomości, jak również wykonanie proponowanych ćwiczeń, zmieniając tym samym styl swojego życia. To wszystko pozwoli nam na dłuższe zachowanie młodości, gdyż tak naprawdę, wieku nie wyznacza nam wcale data urodzenia, ale to, co czujemy w sercu wolnym od ciężaru uraz, nienawiści i frustracji. My to uczyniliśmy i czujemy się dużo lepiej, dlatego postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą.

Wydawca: Bratni Zew
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 108
Wymiary: 13×21 cm
EAN: 9788374851008
Data wydania: 25-11-2009
Kategorie: poradniki > zdrowie, moda i uroda

Cena w sklepie: 24.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl