Jak się obejść bez pigułki. Tajemnica spełnionej seksualności

Autorka niniejszej publikacji proponuje inny sposób przeżywania seksualności małżeńskiej, inne spojrzenie na pożądanie, rozkosz i relacje między kobietą i mężczyzną. Doświadczać swojej seksualności w sposób wolny i nieskrępowany? Przeżywać swoją seksualność w sposób bardziej naturalny? To wszystko jest możliwe! Wiele małżeństw daje temu świadectwo, mówiąc, jak wielkiej przemianie na lepsze uległa dzięki temu ich seksualność; jak została odnowiona.
Przeżywanie swojej seksualności w zgodzie z cyklem przemian zachodzących w ciele kobiety oznacza nowy sposób postrzegania seksualności, pragnienia, przyjemności, damsko-męskich relacji. To nowy sposób na życie; sposób, którego mogą doświadczyć wszyscy, bez względu na wiek, zdolności intelektualne, poglądy. Jest on przeznaczony dla wszystkich, którzy tęsknią do "wielkiej miłości" i chcą, by ich pożycie seksualne stało się tej miłości wyrazem.
Bénédicte Lucereau jest specjalistką terapii małżeńskiej, prywatnie – matką i babcią. Niniejszą książkę konsultowała z dr Françoise Pinguet – ginekolożką z ponad 35-letnim doświadczeniem.

Wydawca: Drukarnia i Księgarnia Świętego Wojciecha
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 184
Wymiary: 14.5×21 cm
EAN: 9788375164398
Data wydania: 30-01-2013
Kategorie: poradniki > dziecko, rodzina

Cena w sklepie: 20.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl