Iza Anoreczka

Książka o dobrej dziewczynie, która zrobiła wiele, by zapracować sobie na opinię "wredniary". Nielubiana przez kolegów z liceum, uparta i ambitna, marzy o zrobieniu kariery w świecie mody. Ma ku temu predyspozycje – jest wysoka, bardzo szczupła i ładna. Jej ambicje podsyca matka, w sukcesie córki upatrująca szansę i dla siebie.
Iza poznaje świat bezwzględnego biznesu. Dowiaduje się, czym jest praca ponad siły, dyscyplina w zachowaniu ostrej diety, czym jest godzenie się na niechciane zaloty mężczyzn dyktujących warunki w świecie blichtru i reklamy.
Kreowana na modelkę idealną, odsuwa się od rówieśników, zarabia pieniądze i nawet nie spostrzega, kiedy staje się manekinem.
Iza już nie jest pewna, czy chce się ścigać… W dzienniku pisanym do Nieistniejącego Przyjaciela Płci Męskiej notuje: "Po prostu trzmiele nie wiedzą, że nie powinny latać, więc latają". Czas na zrobienie bilansu.
Książka objęta patronatem amazonka.pl

Wydawca: Akapit Press
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 132
Wymiary: 13 x 20 cm
EAN: 9788361635659
Data wydania: 14-05-2010
Kategorie: dla młodzieży > obyczajowa

Cena w sklepie: 16.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl