Instrukcje przebudzenia. Tom 5. Dowody ingerencji w rozwój ludzkości

Piąty tom serii zawiera zestawienie niepodważalnych dowodów pobytu przedstawicieli obcych cywilizacji na Ziemi z różnych epok historycznych.
Autor skupił się głównie na relacjach i obrazach dotyczących statków latających i innych urządzeń technicznych obcych, w tym tak mało znanej kwestii, jak broń pozaziemskich „bogów”. Książka ta zawiera fragmenty obszernego opracowania Witkowskiego zatytułowanego „Księga dowodów” (już zupełnie nieosiągalnego). Materiał ten został wzbogacony o liczne informacje z najnowszych, a nie opisywanych w naszym kraju źródeł. W wielu przypadkach są one wręcz bezprecedensowe (m.in. zamieszczono wywiad z rosyjskim generałem opisującym kontakty nawiązane z jedną z obcych cywilizacji!).
Ogólnie rzecz biorąc, książka ta prezentuje różnego rodzaju ślady kontaktów z cywilizacjami pozaziemskimi, do jakich dochodziło w przeszłości naszej planety – i wiele z nich wciąż jest słabo znanych.

Wydawca: WIS-2
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 208
Wymiary: 16.5×23.5cm
EAN: 9788388259869
Data wydania: 26-02-2016
Kategorie: ezoteryka > parapsychologia

Cena w sklepie: 32.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl