In Praga. Przewodnik. City Guide

Przewodnik wskazuje miejsca, w których można poczuć klimat stolicy Czech, poznać życie jej mieszkańców, a na koniec dnia zrelaksować się i odpocząć. Otwiera drzwi restauracji, które kuszą zapachami rodzimej kuchni i cieszą oczy wyrafinowanym wystrojem. Oprowadza po najmodniejszych klubach i sklepach podobnych do kameralnych galerii lub stylowych salonów. Przedstawia luksusowe hotele, które będą gwarancją naszego komfortu i spokojnego wypoczynku.
Przewodnik "Praga" nie zawiera zbędnych informacji, lecz tylko takie, które są przydatne nowoczesnemu turyście. W książce znajdują się opisy wartych odwiedzenia miejsc, adresy rekomendowanych lokali, godziny ich otwarcia, ceny oferowanych usług oraz adresy stron internetowych z wyszczególnieniem zakresu oferty. Wraz z tą nowoczesną publikacją dotrzemy m.in. do restauracji Kampa Park, popularnego miejsca spotkań celebrytów, i do sklepu Antik Bazar, który słynie z najróżniejszych staroci, m.in. starych wag, lamp, tub od gramofonów i… okrętowych reflektorów. Nie ominiemy baru U Zlatého Tygra, w którym raczył się piwem Bohumil Hrabal, ani hotelu Aureus Clavis położonego w samym sercu zabytkowej dzielnicy Malá Strana.
Wszystkie interesujące miejsca zaznaczone są na planach zamieszczonych na początku każdego rozdziału i dokładnie opisane w dwóch językach – polskim i angielskim.

Wydawca: Agora SA
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 134
Wymiary: 17 x 22 cm
EAN: 9788326802850
Data wydania: 01-03-2011
Kategorie: podróże > przewodniki > Europa > Inne

Cena w sklepie: 29.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl