Hannah Montana. Graj i wygraj/Film

Zestaw dwóch książek.
Graj i wygraj
W szkole wielka akcja – coroczna zbiórka pieniędzy na cele dobroczynne. Uczniowie ostro ze sobą konkurują, kto zbierze najwięcej. Miley i Lilly starają się, jak mogą, lecz ich wieczne antagonistki Ashley i Amber wciąż są lepsze. Jakim cudem udało im się zebrać tyle pieniędzy? Miley postanawia więc uruchomić swoją tajną broń – gwiazdę popu Hannah Montanę. Któż odmówi jej datków?
Film
Wścibski reporter jest na tropie sekretu Hannah Montany! Jeżeli odkryje, co łączy supergwiazdę z nastolatką Miley Stewart, życie dziewczyny zmieni się na zawsze. Tymczasem Miley, oślepiona blaskiem własnej sławy, zapomina o szesnastych urodzinach swojej najlepszej przyjaciółki, a co więcej dla występu w Nowym Jorku jest gotowa zlekceważyć urodziny babci. Robby Ray zaniepokojony postawą córki podstępem wywozi ją na wieś, do rodzinnego domu Stewartów w Tennessee. Czy otoczona przez rodzinę i przyjaciół Miley przypomni sobie, co w życiu jest naprawdę ważne? A kiedy reporter niebezpiecznie zbliży się do odkrycia jej prawdziwej tożsamości, czy będzie musiała zrezygnować ze swojego marzenia: śpiewania jako Hannah Montana?

Wydawca: Egmont
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 252
Wymiary: 13×20 cm
EAN: 9788323749707
Data wydania: 26-07-2010
Kategorie: dla młodzieży > romans dla nastolatków

Cena w sklepie: 19.40 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl