Gramatyka w gimnazjum. Ćwiczenia dla klasy 2. Część 1

Gramatyka w gimnazjum i Ortografia w gimnazjum to seria zeszytów ćwiczeń dla gimnazjalistów, mająca na celu rozwijanie ich sprawności językowej, kształcenie umiejętności poprawnego posługiwania się językiem ojczystym oraz lepsze przygotowanie do egzaminów końcowych.
Wykorzystane w ćwiczeniach teksty z wielu dziedzin nauki poszerzają ogólną wiedzę ucznia, a cytaty z literatury uwrażliwiają na piękno języka i kształtują umiejętność czytania ze zrozumieniem.
Zeszyty zawierają ćwiczenia zróżnicowane pod względem trudności. Pod koniec każdego działu znajdują się ćwiczenia podsumowujące, a dodatkowe sprawdziany utrwalają zdobytą wiedzę i umiejętności. Zamieszczone w książkach rozwiązania pozwalają uczniowi na samodzielną pracę i kontrolę postępów w nauce.
Książki napisane są w taki sposób, że mogą być stosowane niezależnie od wykorzystywanych przez uczniów podręczników, nie tylko podczas lekcji w szkole, ale i do nauki samodzielnej.

Wydawca: Adamantan
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 128
Wymiary: 16.5×23.5 cm
EAN: 9788373501683
Data wydania: 23-11-2010
Kategorie: podręczniki > materiały pomocnicze dla uczniów > gimnazjum

Cena w sklepie: 10.71 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl