Francja. Przewodnik dla zmotoryzowanych

Rekomendowane trasy:
z Polski do Francji, we Francji oraz w Monako.
Przewodnik po Francji dla zmotoryzowanych jest propozycją dla ludzi takich jak ty – ciekawych świata, pragnących poznawać nowych ludzi i nowe miejsca.
Od okrytych śnieżnymi czapami alpejskich szczytów, przez lawendowe pola i winnice na zboczach pagórków, aż po rozświetlone słońcem śródziemnomorskie plaże. Jeśli ktoś chce zobaczyć kontynent europejski w miniaturze, powinien zobaczyć Francję.
Podróż po Francji zapewni nie tylko kalejdoskop najróżnorodniejszych krajobrazów, ale i obcowanie z dziejami Europy, zaklętymi w strzelistych katedrach, niezliczonych zamkach, pałacach oraz rezydencjach. Można tu zobaczyć słynące z wysokiego poziomu gastronomii, mody i sztuki metropolie, najpopularniejsze letnisko śmietanki towarzyskiej i najbardziej znane filmowe miasto na świecie, a także najsłynniejsze kasyna Starego Kontynentu w położonym na Lazurowym Wybrzeżu Monako.
W przewodniku:
– 2 trasy dojazdowe do Francji
– 9 tras po południowej Francji i Monako oraz Paryż
– opisy starannie wybranych atrakcji
– aktualne i praktyczne informacje, w tym adresy internetowe, współrzędne GPS
– dokładny kilometraż każdej trasy
– orientacyjne czasy zwiedzania
– porady instruktorów Szkoły Auto ŠKODA, dotyczące bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.
Jak jeździć po Francji bezpiecznie i ekonomicznie? Instruktorzy Szkoły Auto ŠKODA sprawdzili to osobiście, jadąc z Polski do kraju mody, wina i sera w samochodach ŠKODY.
Zapoznaj się z ich poradami!

Wydawca: Pascal
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 192
Wymiary: 12.5 x 22 cm
EAN: 9788376423067
Data wydania: 02-05-2014
Kategorie: podróże > przewodniki > Europa > Francja

Cena w sklepie: 29.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl