Dziwni

Prawdziwy rarytas dla czytelników w każdym wieku – Publishers Weekly
Nie daj się zauważyć, a nie trafisz na stryczek. Bartłomiej i jego siostra Hettie żyją w zgodzie z tą brutalną zasadą. Bo są inni. Pewnego dnia, tacy jak oni zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach. Bartłomiej nagle znajduje się w centrum zainteresowania dziwnych. Staje się numerem 10.
Intrygująca i pełna magii opowieść o przyjaźni i odwadze napisana przez genialnego nastolatka.
I wtedy coś się stało. Bartłomiej przyglądał się z takim napięciem, że pochylił się i nosem dotknął szyby. A gdy tylko jego skóra musnęła szkło, przez podwórze coś przemknęło, a pani sięgnęła do głowy i szarpnęła za swój kok. Bartłomiejowi krew ścięła się w żyłach. Tam, patrząc wprost na niego, znajdowała się druga twarz – mała brązowa i brzydka twarz jak powyginany korzeń, pomarszczona i z ostrymi zębami.
Ze stłumionym piskiem Bartłomiej cofnął się od okna, nie zwracając uwagi na wbijające mu się w dłonie drzazgi. "Nie, nie, nie. Nie mogła go widzieć. "Nikt nie mógł wiedzieć, że Bartłomiej tu jest."
"Szybka, mocna i zabawna historia" – Christopher Paolini, autor "Eragona"

Wydawca: Fabryka Słów
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 318
Wymiary: 12.5 x 19.5 cm
EAN: 9788375749403
Data wydania: 11-10-2013
Kategorie: dla młodzieży > fantastyka dla młodzieży,
fantastyka > fantasy

Cena w sklepie: 9.99 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl