Drony. Wprowadzenie

Genialne ujęcia z lotu ptaka dla Ciebie!
Ujęcia z lotu ptaka, niesamowite panoramy, zapierające dech w piersiach kadry z wysokiego pułapu — to wszystko możesz nakręcić bez ogromnego budżetu! Multikoptery zrewolucjonizowały współczesną sztukę filmową. Zamiast wynajmować śmigłowiec na kilka godzin, zainwestuj te same środki w profesjonalny multikopter i filmuj z lotu ptaka, ile tylko zapragniesz!

Sięgnij po tę książkę i odkryj, co sprawia, że multikopter lata, jak go bezpiecznie pilotować oraz jakie środki bezpieczeństwa zachować w trakcie pracy Wahasz się między kupnem gotowej platformy i konstrukcją własnej od podstaw? Poznaj najważniejsze zalety i wady obydwu tych rozwiązań. Z kolejnych rozdziałów dowiesz się, jakie podzespoły wybrać, jak zmontować drona oraz opanować techniki jego pilotowania. Od podstaw przejdziesz do zaznajomienia się z technikami lotu z kamerą oraz zobaczysz, jak przygotować nagrany materiał do montażu. Książka ta jest doskonałą lekturą dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z kręceniem filmów z pokładu drona.
Dzięki tej książce:

wybierzesz platformę dostosowaną do Twoich potrzeb
zbudujesz drona i opanujesz sterowanie
poznasz zasady bezpieczeństwa w trakcie lotu
przygotujesz zapierające dech w piersiach kadry z lotu ptaka

Przewodnik dla przyszłych pilotów multikopterów!
 
KLIKNIJ, BY POWIĘKSZYĆ OBRAZEK 🙂

 

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 112
Wymiary: 17 x 23 cm
EAN: 9788328304741
Data wydania: 14-04-2015
Kategorie: informatyka > Elektronika,
informatyka > Digital Lifestyle > Video

Cena w sklepie: 30.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl