Dolomity. Dni w pionie

"Dni w pionie" podążają coraz trudniejszymi drogami, które biegną na ścianach najpiękniejszych na świecie gór. Dzięki tej książce historię naszych wertykalnych arcydzieł mogą śledzić wszyscy, nawet ci, którzy nie chodzą w góry, aby się wspinać."
Reinhold Messner, himalaista, pierwszy zdobywca Korony Himalajów
"Dolomity są jedyne w swoim rodzaju. To miejsca, krajobrazy i historie, które potrafią wywołać emocje. Stefano Ardito napisał książkę, którą powinni przeczytać wszyscy miłośnicy gór, począwszy od wspinaczy, a skończywszy na turystach wakacyjnych. Dla tych pierwszych to wędrówka po stopniach wtajemniczenia i legendarnych drogach. Dla tych drugich bezimienne dotychczas ściany, rysy i kominy przestaną być anonimowe. Czy to będzie Campanile Basso w Nrencie, czy pierwsza w historii szóstkowa droga na ścianie Civetty, czy wreszcie Droga przez Rybę na Marmoladzie. Po przeczytaniu "Dni w pionie" jeszcze bardziej pragnie się pojechać w Dolomity i dotknąć ich szorstkiej skały."
Dariusz Tkaczyk, autor przewodników, znawca Dolomitów

Wydawca: W Górach
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 288
Wymiary: 14.5 x 21 cm
EAN: 9788371360978
Data wydania: 01-03-2013
Kategorie: podróże > książki podróżnicze

Cena w sklepie: 45.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl