Cztery. Trylogia Niezgodna. Początek

Nowe wydanie ostatniej części cyklu sprzedanego w Polsce w 220 000 egzemplarzy
Trylogia Niezgodna
Fenomen wydawniczy ostatnich lat!
35 milionów sprzedanych egzemplarzy!
Altruizm, Nieustraszoność, Erudycja, Prawość, Serdeczność.
Na te pięć frakcji podzielone było społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy przechodził test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musiał wybrać frakcję. Ten, kto łączył cechy charakteru kilku frakcji – jak Tris i Tobias – był Niezgodny i musiał być wyeliminowany…
JEDEN WYBÓR GO WYZWOLI…
Tobias, syn przywódcy Altruizmu, dokonał wyboru. Stał się Nieustraszonym Cztery. I odkrył tajemnice, które zagrożą przyszłości – jego i całego społeczeństwa frakcyjnego.
Dwa lata później staje przed następnym trudnym wyborem. Wtedy spotyka Tris, która właśnie porzuciła Altruizm. Z nią droga do naprawienia ich świata może być łatwiejsza. Ale czy z nią Cztery może stać się znów Tobiasem?
VERONICA ROTH podbiła świat powieścią Niezgodna, którą napisała w 2011 roku, kiedy miała 22 lata. Wszystkie tomy cyklu królowały na światowych listach bestsellerów. Wszystkie tomy trylogii zostały zekranizowane. W rankingu magazynu „Forbes” Veronica Roth znalazła się na 3. miejscu najlepiej zarabiających pisarzy świata!

Wydawca: Amber
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 304
Wymiary: 13×21 cm
EAN: 9788324159666
Data wydania: 04-08-2016
Kategorie: dla młodzieży > fantastyka dla młodzieży,
fantastyka > fantasy

Cena w sklepie: 28.35 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl