Cud narodzin

Poruszająca historia Jackie, która od lekarzy usłyszała, że nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Jednak razem z mężem postanowili oprzeć się na Bogu i Jego słowie, aby przezwyciężyć trudności i doświadczyć cudu narodzin. Odkryj prawdy Bożego Słowa i uwierz, że Bóg może zmienić to, co po ludzku wydaje się już niemożliwe.
Poznaj:
– osobistą historię Jackie Mize, będącą świadectwem ponadnaturalnego Bożego działania
– inspirujące historie kobiet, które doświadczyły w swoim życiu cudu narodzin
Dowiedz się:
– jakie praktyczne kroki wiary, oparte na prawdach Bożego Słowa, możesz podjąć w oczekiwaniu na cud narodzin
– jak radzić sobie ze strachem i niepewnością w czasie ciąży i porodu
– jak modlić się o poczęcie, kiedy po ludzku wydaje się to już niemożliwe
Oddaję Bogu chwałę za to, że Jackie napisała tę książkę. Byłam w ciąży sześć razy i na podstawie tego, co przeżyłam, mogę śmiało powiedzieć, że ta książka to najwspanialsze nauczanie Bożego słowa na temat ciąży i narodzenia dziecka, z jakim się kiedykolwiek zetknęłam.
Lindsay Roberts
W dziedzinie związanej z posiadaniem dzieci z pewnością przez szereg lat powiedziano wiele różnych rzeczy – niektóre były dobre, niektóre złe, jedne prawdziwe, a inne fałszywe. Większość opinii, które my usłyszeliśmy, wynikała z czyichś doświadczeń, przeważnie złych. Jednak razem z Terrym, moim mężem, dawno temu podjęliśmy decyzję, że chcemy się dowiedzieć, co Bóg ma do powiedzenia na temat każdej dziedziny naszego życia.
W tej książce pragnę podzielić się z wami pewnymi prawdami, które wraz z Terrym odkryliśmy w Bożym Słowie, oraz tym, jak udało nam się zastosować. Stały się one dla nas błogosławieństwem i zupełnie zmieniły kierunek naszego życia.
Jackie Mize
Z Bogiem i z wiarą wszystko może się udać.

Wydawca: Koinonia
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 128
Wymiary: 13.5×20.5cm
EAN: 9788364489099
Data wydania: 16-03-2015
Kategorie: religia

Cena w sklepie: 16.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl