Co Twoje oczy mówią o zdrowiu. Irydologia w praktyce

Irydologia jest sztuką analizy koloru oraz budowy tęczówki oka, służącą zdobyciu cennych informacji odnośnie stanu zdrowia całego organizmu. Autorzy w przystępny sposób przedstawiają podstawy analizy tęczówki. Do opisów załączają wiele pomocnych ilustracji i zdjęć, a także mapy irydologiczne do oglądania oczu własnych i przyjaciół. Dzięki badaniu tęczówki oka można wykryć aktualne i przyszłe choroby człowieka.
Publikacja zawiera także wiele wskazówek i kroków podejmowanych podczas badania tęczówek. Badanie to jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne, a także możliwe do samodzielnego przeprowadzenia w domu bez specjalistycznego wyposażenia przy użyciu jedynie latarki i szkła powiększającego.
Dr Bernard Jensen wprowadził sztukę interpretacji znaków tęczówkowych w dwudziesty wiek i odegrał on ważną rolę w popularyzacji irydologii. Metoda ta została uznana za skuteczne narzędzie analityczne, które może być stosowane przez wszystkich specjalistów związanych z opieką zdrowotną. Jest jednym z pierwszych amerykańskich irydologów i dietetyków.

Wydawca: Studio Astropsychologii
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 242
Wymiary: 14.5×20.5 cm
EAN: 9788373775015
Data wydania: 19-06-2012
Kategorie: poradniki > zdrowie, moda i uroda

Cena w sklepie: 32.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl