Box Jack Reacher: Jednym strzałem / Nigdy nie wracaj (edycja filmowa)

Box zawiera dwie bestsellerowe powieści autorstwa Lee Childa: Jednym strzałem oraz Nigdy nie wracaj – obie sfilmowane z Tomem Cruise’em w roli głównej.
Jednym strzałem: Sześć strzałów z karabinu, pięciu zabitych, sterroryzowane miasto, wzorowe śledztwo, zabójca ujęty w ekspresowym tempie, z góry wygrana sprawa. Dowody obciążające Jamesa Barra są niepodważalne. Ale nie on zamierza zeznawać, póki nie zostanie spełniony jego jedyny warunek: "Dajcie mi Jacka Reachera". Dlaczego nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem, którego zeznania mogłyby go jeszcze bardziej pogrążyć? Dlaczego strzelając, jeden raz chybił? Kim wreszcie jest Reacher – człowiek bez samochodu, konta bankowego i stałego miejsca pobytu? Co może łączyć byłego wojskowego z mordercą?
Nigdy nie wracaj: Jack Reacher, człowiek, który przemierza autostopem Stany Zjednoczone, aby samotnie wymierzać sprawiedliwość. Tym razem spontanicznie zdecydował, że zajrzy do 110. jednostki specjalnej żandarmerii wojskowej, która kiedyś była dla niego domem. Reacher chce zameldować się u Susan Turner. Ale na jej miejscu widzi podpułkownika Morgana, urodzonego biurokratę. Ten ma dla niego trzy wiadomości, każdą gorszą od poprzedniej. Po pierwsze, własnie został przywrócony do służby czynnej. Po drugie, czeka go proces o zabójstwo. Po trzecie… Wniesiono przeciwko niemu pozew o ustalenie ojcostwa.

Wydawca: Albatros
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 880
Wymiary: 12.5 x 19.5 cm
EAN: 9788379859047
Data wydania: 02-01-2017
Kategorie: kryminał i sensacja > thriller

Cena w sklepie: 34.93 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl