Biologia. Nowa Matura. Liceum ogólnokształcące klasa 1-3. Repetytorium maturzysty

Repetytorium Maturzysty biologia Wydawnictwa GREG to książka najlepiej spełniająca oczekiwania maturzystów – zawarto w niej całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej formule obowiązującej od roku 2015. Publikacja jest zgodna z najnowszą podstawą programową, uwzględnia też treści z klasy I, które dla wygody korzystania dodatkowo oznaczono graficznie paskiem na marginesie.
Co ważne, książka ta prezentuje wyłącznie ważne i potrzebne informacje, bez faktów ponadprogramowych, a przyswojenie zawartych w niej treści ułatwia przystępny, zrozumiały język. Wszędzie, gdzie było to możliwe, zastosowano przyspieszające naukę rozwiązania graficzne – tabelki, wykresy, wyliczenia, diagramy. Najważniejsze definicje wyróżniono wyraźnie widocznymi na stronie ramkami. Ważnym uzupełnieniem jest indeks pojęć, dzięki któremu poruszanie się po książce jest intuicyjnie proste.
Repetytorium Maturzysty biologia Wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą zarówno dla osób, które podjęły decyz

Wydawca: Greg
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 486
Wymiary: 16.5×23.5 cm
Waga: 668.0000
EAN: 9788375175462
Data wydania: 11-02-2015
Kategorie: podręczniki > liceum > materiały pomocnicze do matury,
podręczniki > liceum > klasa 1-3 > biologia

Cena w sklepie: 17.99 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl