Badanie danych. Raport z pierwszej linii działań

Unikalne wprowadzenie do nauki o danych!
W dzisiejszych czasach najcenniejszym dobrem jest informacja. Ogromne ilości danych są przechowywane w przepastnych bazach danych, a kluczem do sukcesu jest ich umiejętna analiza i wyciąganie wniosków. To dynamicznie rozwijająca się dziedzina wiedzy, w której do tej pory brakowało solidnych podręczników, pozwalających na dogłębne poznanie tego obszaru. Na szczęście to się zmieniło!

Trzymasz właśnie w rękach unikalną książkę, w której badacze z największych firm branży IT dzielą się skutecznymi technikami analizy danych. Z kolejnych rozdziałów dowiesz się, czym jest nauka o danych, model danych oraz test A/B. Ponadto zdobędziesz wiedzę na temat wnioskowania statystycznego, algorytmów, języka R oraz wizualizacji danych. Sięgnij po tę książkę, jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak wykrywać oszustwa, korzystać z MapReduce oraz badać przyczynowość. To obowiązkowa pozycja na półce czytelników zainteresowanych badaniem danych.

Dzięki tej książce:

poznasz zaawansowane sposoby analizy danych
nauczysz się korzystać z MapReduce
zwizualizujesz posiadane dane i wykryjesz oszustwa
poznasz podstawy języka R
wyciągniesz wartościowe wnioski z posiadanych danych

Wyciągnij wartościowe wnioski z posiadanych informacji!

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 320
Wymiary: 16,8 x 23,7 cm
EAN: 9788324696260
Data wydania: 14-11-2014
Kategorie: biznes > praca,
informatyka > Bazy danych > Inne

Cena w sklepie: 51.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl