Angry Birds. Stella i jej niezwykły szkicownik

Angry Birds – najgorętsza marka świata!
Zaczęło się od aplikacji. Są parki rozrywki, gry planszowe, zabawki, książki, a nawet specjalny program edukacyjny zachęcający dzieci do ruchu i zabawy.
Książka projektów Stelli. Znajdziesz w niej miejsce na wpiski-zapiski, tajemnicze tajemnice i malunki-rysunki. Zawiera szablony, nalepki i ozdobne papiery, które upiększą Twój Osobisty Szkicownik.
Poznaj Stellę!
Stella to zadziorny wściekły ptaszek, który nie lubi słuchać ostrzeżeń i porad. Wygląda słodko i różowo, ale jest niezależną dziewczyną, której zawsze udaje się ujść cało z niebezpiecznych sytuacji.
Stella często zmienia swój styl i wygląd. Naklejki i szablony wewnątrz tej książki pomogą ci zaprojektować nowe dodatki i całe kolekcje dla Stelli i jej przyjaciół. Dobrej zabawy!
Biało-różowe ilustracje (przeplatane kolorowymi) nadają tej książeczce niezwykły charakter. Część stron pozostawiono pustych – jest to miejsce na kreatywna realizację pomysłów czytelnika.
Książka dla dziewczynek 6+.
Znakomity prezent dla każdej kolekcjonerki i wielbicielki Angry Birds oraz dla wielbicielek rysowanek-wyklejanek!
Polecamy także inne tytuły z serii "Angry Birds".

Wydawca: Papilon
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 64
Wymiary: 21x29cm
EAN: 9788327100993
Data wydania: 23-10-2014
Kategorie: dla dzieci > 4-8 lat,
dla dzieci > gry i zabawy > zestawy kreatywne

Cena w sklepie: 10.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl