Angielski dla starszaków. Przygotowanie do nauki języka angielskiego. Roczne przygotowanie przedszkolne. Edukacja przedszkolna

Angielski dla straszaków. Książka dziecka przygotowuje dzieci do nauki języka angielskiego zgodnie z nowymi założeniami Podstawy Programowej. Jest skorelowana z przewodnikiem metodycznym i płytą CD audio dołączoną do książki.
Materiał w książce dziecka umożliwia naukę przez działanie, na konkretach. Wycinanki i kolorowanki w kartach wyprawkowych pomagają utrwalić poznane treści, a także aktywnie ćwiczą grafomotorykę i zachęcają dzieci do twórczej pracy.
Miś Eddie, bohater ilustracji i opowiadań, towarzyszy dzieciom podczas zajęć. Poznawanie świata z misiem pozwala wprowadzać na zajęciach elementy kultury angielskiej w sposób ciekawy dla dzieci. Raz na dwa miesiące: historyjka obrazkowa z misiem, która służy podsumowaniu i utrwaleniu poznanego słownictwa.

Wydawca: WSIP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 64
Wymiary: 20.5×28.5 cm
Waga: 542.0000
EAN: 9788302150616
Data wydania: 07-05-2015
Kategorie: podręczniki > przedszkole

Cena w sklepie: 31.32 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl