Adobe Photoshop Lightroom CC i Lightroom 6. Podręcznik dla fotografów

Przestań w nieskończoność szukać swoich zdjęć!

Zdjęcia RAW lub JPEG, czyli co warto poprawiać i zmieniać w każdym z tych formatów
Importowanie i sortowanie zdjęć, czyli jak zapanować nad chaosem tysięcy fotografii
Integracja Lightrooma z Photoshopem, czyli jak wykorzystać zalety edycji w obu programach
Lightroom to program, który ułatwi pracę każdemu fotografowi. Jeśli masz do zaimportowania, posortowania i poprawienia tysiące plików zdjęciowych w różnych fazach obróbki, musisz dysponować narzędziem nie tylko potężnym, lecz także łatwym w obsłudze. Lightroom znakomicie sprawdza się w tej roli, ponieważ został zaprojektowany od zera z myślą o fotografach cyfrowych. A Martin Evening, zawodowy fotograf, jeden z twórców i testerów tego programu, po raz kolejny znakomicie wywiązuje się z roli przewodnika po świecie Lightrooma. Jego podręcznik nie ma sobie równych!
W najnowszym wydaniu tej bestsellerowej książki znajdziesz szczegółowe opisy wszystkich opcji programu Lightroom CC i Lightroom 6 z perspektywy fotografa. Dowiesz się, do czego służą moduły Library, Develop, Slideshaw czy Web, jak sensownie segregować pliki i jak poprawić różne usterki Twoich obrazów. Sprawdzisz, w jakich formatach zapisywać swoje prace i jak przygotowywać je do druku. Poznasz zasady współdziałania Lightrooma i Photoshopa, a także mnóstwo nowych możliwości programu, takich jak funkcja rozpoznawania twarzy, przetwarzanie wielu zdjęć równocześnie w celu stworzenia panoramy lub zdjęcia HDR czy obsługa najnowszych procesorów graficznych. To książka dla wszystkich: nowych i zaawansowanych użytkowników Lightrooma!
Przeczytaj i opanuj:
wprowadzenie do Adobe Photoshop Lightroom
importowanie zdjęć
moduł Library
edycję zdjęć w module Develop
sztukę czerni i bieli
wyostrzanie i redukcję szumów
eksportowanie z Lightrooma
drukowanie i prezentowanie swoich prac
zarządzanie zdjęciami w Lightroomie

Zbuduj własną funkcjonalną bibliotekę zdjęć!

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 736
Wymiary: 16,4 x 23,9 cm
EAN: 9788328318519
Data wydania: 26-02-2016
Kategorie: informatyka > Grafika komputerowa > Photoshop

Cena w sklepie: 119.00 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl