Adobe After Effects CC. Oficjalny podręcznik

Adobe After Effects CC jest bardzo chętnie wykorzystywany przez montażystów, projektantów stron internetowych, ekspertów od efektów specjalnych oraz twórców filmowych i telewizyjnych do cyfrowego udoskonalania filmów. Umożliwia komponowanie warstw na wiele rozmaitych sposobów, dołączanie wyrafinowanych efektów wizualnych oraz dźwiękowych, a także animowanie zarówno obiektów, jak i efektów specjalnych. To dość złożone narzędzie, ale jego opanowanie pozwala uzyskać wspaniałe rezultaty!
Książka, którą trzymasz w dłoni, to oficjalny materiał szkoleniowy firmy Adobe. Składa się z czternastu lekcji — każda z nich zawiera niezastąpione wskazówki, przydatne dla początkujących i doświadczonych użytkowników programu Adobe After Effects. Podane tu informacje, porady i ćwiczenia pomogą ci opanować zarówno najbardziej podstawowe, jak i wyrafinowane funkcje oprogramowania. To znakomity punkt wyjścia do swobodnego eksperymentowania. Będziesz mieć także możliwość korzystania z plików z materiałami do ćwiczeń.
Dzięki temu podręcznikowi:
zapoznasz się z programem Adobe After Effects CC i praktycznie natychmiast rozpoczniesz pracę
nauczysz się korzystać z warstw i masek oraz pracować na tekście
dowiesz się, jak tworzyć efekty specjalne, korygować kolory i dodawać ścieżkę dźwiękową
nauczysz się tworzyć obiekty 3D, pracować na warstwach, modyfikować kolory i oświetlenie
zaczniesz stosować zaawansowane techniki edycji, tworzyć kompozycje i precyzyjnie je animować
nauczysz się renderować filmy i publikować materiały wyjściowe

Adobe After Effects: piorunujące efekty specjalne!
Lisa Fridsma — w ciągu ostatnich dwudziestu pięciu lat napisała i wydała ponad trzydzieści przewodników po programach Adobe, w tym wiele z serii „Oficjalny podręcznik”. Jest również właścicielką wydawnictwa Darlington Hill Productions.
Brie Gyncild — świetnie przekazuje wiedzę o technice. Jest autorką wielu niezwykle przydatnych podręczników i przewodników dotyczących takich produktów Adobe, jak Photoshop, After Effects, Flash czy Acrobat.

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 384
Wymiary: 16,8 x 23,7 cm
EAN: 9788328325418
Data wydania: 12-08-2016
Kategorie: informatyka > Grafika komputerowa > After Effects

Cena w sklepie: 63.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl