Access 2010 PL. Biblia

Kompendium wiedzy dla każdego użytkownika!
Błyskawiczny dostęp do kluczowych informacji, sprawne zarządzanie potokiem nowych danych oraz gwarancja ich bezpieczeństwa to klucze, bez których żadne przedsiębiorstwo nie ma szans odnieść sukcesu. Najnowsze wydanie aplikacji Microsoft Access 2010 wprowadza wiele usprawnień w tym zakresie. Przekonaj się, jaki potencjał kryje ten niesamowity produkt. Poznaj jego możliwości!
Trzymasz w rękach najlepsze źródło informacji o tym narzędziu – poprawione i zaktualizowane, po prostu idealne. W trakcie lektury dowiesz się, jak projektować i tworzyć bazy danych, konstruować reguły poprawności, wybierać właściwe typy danych oraz przygotowywać kwerendy. Ponadto zaznajomisz się z operatorami i wyrażeniami, przygotujesz wygodny formularz do wprowadzania danych oraz poznasz język VBA. Ostatnia część książki poświęcona została zaawansowanym zagadnieniom, takim jak tworzenie raportów, integracja z danymi zewnętrznymi, projektowanie aplikacji wielodostępnych. Książka ta jest obowiązkową pozycją dla każdego użytkownika Microsoft Access 2010.
Sięgnij po tę książkę i:
poznaj zasady projektowania baz danych
stwórz atrakcyjne formularze do wprowadzania danych
przeanalizuj dostępne dane i wyciągnij z nich wnioski
zintegruj Microsoft Access z innymi aplikacjami

Wydawca: Helion
Typ okładki: okładka twarda
Liczba stron: 1280
Wymiary: 16,4 x 23,9 cm
EAN: 9788324671021
Data wydania: 30-09-2013
Kategorie: informatyka > Bazy danych > Access

Cena w sklepie: 137.50 zł

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia. Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - www.swiatksiazki.pl