Angielski. Phrasal Verbs w testach

Angielski Phrasal Verbs w testach to:
– praktyczne kompendium czasowników frazowych
– 50 testów przygotowujących do matury i FCE
– ponad 170 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi
– słowniczek czasowników frazowych + przykłady
– język formalny, nieformalny i potoczny
Angielski Phrasal Verbs w testach adresowany jest do wszystkich, którzy chcą doskonalić znajomość języka angielskiego lub przygotować się do egzaminu językowego. Wyjątkowy zestaw testów pozwoli skutecznie utrwalić czasowniki złożone, ich znaczenie oraz poprawne zastosowanie.
Zbiór testów został podzielony na dwie części. Pierwszy rozdział zawiera materiały na poziomie A2, drugi na poziomach B1 oraz B2. Książka obejmuje listę ponad 260 czasowników frazowych. Na każdym poziomie ćwiczenia poprzedza słowniczek czasowników złożonych wraz z przykładami użycia.
Książka przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych oraz matury. Opracowana została z myślą o osobach uczących się samodzielnie, chcących poznać lub utrwalić czasowniki złożone. Podręcznik może być także pomocny nauczycielom – do wykorzystania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych.
Podręcznik obejmuje ok 170 różnorodnych ćwiczeń poświęconych poszczególnym czasownikom frazowym. Każdemu zadaniu zostało przypisane zagadnienie, któremu ćwiczenie jest poświęcone. Na końcu książki znajduje się klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

Wydawca: Edgard
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 140
Wymiary: 16.5×23.5 cm
EAN: 9788362482467
Data wydania: 03-06-2011
Kategorie: języki obce > podręczniki

Cena w sklepie: 21.50 zł

Udostępnij to:

Informacje na tej stronie jest tylko dla odniesienia.
Można kupić lub pobrać tę książkę w Internecie - http://www.swiatksiazki.pl/